Elektroinstalace

 

V případě elektroinstalace poskytujeme kompletní montáže slaboproudých i silnoproudých rozvodů. Každá zakázka u nás najde řešení a spokojené zákazníky - od elektroinstalací v bytě až po developerské projekty, od instalace elektrických rozvodů po satelitní montáž,  od datové nebo televizní sítě,  až po montáž kamerových a zabezpečovacích systémů.

V naší nabídce služeb najdete i revize do 1000V, montáže elektronických požárních systémů, elektronických zabezpečovacích systémů JABLOTRON, montáže hromosvodů, inteligentní elektroinstalace KNX/EIB a montáže televizních a satelitních rozvodů, počítačových sítí, domovních zvonků, přístupových systémů. 

  • Silnoproud

Při realizaci silnoproudých rozvodů poskytujeme instalaci elektrických zařízení do 1000 V, jednofázové a třífázové rozvody. Realizace obsahuje projektovou činnost, položení vedení, uzemnění celé sítě, hromosvody a s tím spojenou ochranu před úderem blesku a jakýmkoliv přepětím, instalace rozvaděčů, instalace zásuvek, světelné vedení.

  • Slaboproud

Naše firma realizuje slaboproudé instalace jako je ozvučení budov, evakuační rozhlas, domovní zvonky a systémy mikrovlnných bezdrátových přenosů a další.

 

  • Osvětlení a příslušenství

Pro rozjasnění a přijemný pobyt v interiérech a exteriérech je osvětlení klíčové, proto jsme připraveni poradit a zajistit nejmodernější typy osvětlení. Za pomocí LED technologií lze každý interiér udělat moderní s dostatkem světla pro četbu, osvětlení pracovního místa či osvětlení ztlumit a vytvořit romatnické večerní přitmí.

V dnešní době nemusí vypínače a zásuvky sloužit pouze jako nucený prvek domacnosti ale jdou velmi dobře zakomponovat do inetriéru a exterierů. Zároveň lze usnadnit jejich užívání a zařadit například USB port pro snadné nabíjení Vašeho přislušenství.

Naši partneři

 

Rádi se zabýváme komplexností zakázky, tak aby poskytnutá příslušenství celý interiér nenarušoval ale doplňoval nebo dokonce podpořil. Proto spolupracujeme s nejlepšími fimami na trhu jako je Schneider Electric CZ,s.r.o.  a  K & V ELEKTRO a.s. s nimiž pro Vás uděláme maximum.