REFERENCE

PANSKÁ POLE - Přezletice 

  • Projekt "Panská pole" realizuje 71 nových domů ve východní části Prahy. Projekt zahrnoval elektroinstalaci v patrových domech, v pěti různých typech objektů.  Součástí dodávky byly instalace slaboproudých, silnoproudých rozvodů a hromosvodých systémů. Vše proběhlo k veškeré spokojenosti developerské společnosti Abbey.

BYTOVÉ DOMY VIŠŇOVKA - Horoměřice

  • Projekt VIŠŇOVKA je tvořen šesti bytovými domy, přičemž v každém z domů je zpravidla 28 bytů. Realizovali jsme přípravu pro klimatizaci v bytových jednotkách, datové zásuvka pro televize, satelit, data v každé obytné místnosti, silnoproudou i slaboproudou elektroinstalaci včetně domovních telefonů a zvonků.

BYTOVÝ DŮM TETÍNSKÁ, PRAHA 5 - Radlická

  • Realizovali jsme elektroinstalaci v bytovém domě "Tetínská", který obsahoval 22 nových bytů.  Součástí dodávky byly instalace slaboproudých, silnoproudých rozvodů, včetně přípravy na klimatizaci v bytech v poslením patře.

ŘEPKOVÉ POLE, PRAHA 5 - Slivenec

  • Realizovali jsme zakázky elektroinstalace v obytné čtvrti Řepkové Pole, Praha 5 - Slivenec. Součástí dodávky byly instalace slaboproudých, silnoproudých rozvodů a hromosvodových systémů. V rámci tohoto projektu byla provedena veškerá elektroinstalace v 74 rodinných domech, dalších 21 domů je ve výstavbě k plné spokojenosti zadavatele – developerské společnosti Abbey.

ZADNÍ ZBOROVICE - Osvětlení venkovního hřiště

  • Věnujeme se i malým projektům jako je venkovní osvětlení a bezpečnostní systém na Sportovním hřiští v Zadních Zborovicích.

OKRESNÍ SOUD - Praha Východ

  • Zrealizovali jsme časově náročnou rekonstrukci Okresního soudu v Praze, kdy docházelo k rekontrukci celé budovy Soudu v jedné etapě. Součástí realizace byla velká protipožární opatření, silná síť slaboproudých obvodů.

 

Stali jsme se partnerem Nadačního fondu Kapka naděje již od roku 2019

V rámci projektu O Kapku lepší Vánoce jsme podpořili projekty, které pomáhají tam, kde je to skutečně potřeba. Celkem se darovalo 290.800 Kč, které se rozdělí na zakoupení videobronchoskopu pro dětské pacienty, na rekonstrukci sesterny dětské hematoonkologie a onkologie, a v neposlední řadě i na přístrojové vybavení kardiologické ambulance.

Jsme rádi, že jsme se mohli zapojit a pomoci tak nemocným v nelehké životní situaci zažít tak to pravé kouzlo Vánoc.

Image

Image​​