REFERENCE

PANSKÁ POLE - Přezletice 

  • Projekt "Panská pole" realizuje 71 nových domů ve východní části Prahy. Projekt zahrnoval elektroinstalaci v patrových domech, v pěti různých typech objektů.  Součástí dodávky byly instalace slaboproudých, silnoproudých rozvodů a hromosvodých systémů. Vše proběhlo k veškeré spokojenosti developerské společnosti Abbey.

BYTOVÉ DOMY VIŠŇOVKA - Horoměřice

  • Projekt VIŠŇOVKA je tvořen šesti bytovými domy, přičemž v každém z domů je zpravidla 28 bytů. Realizovali jsme přípravu pro klimatizaci v bytových jednotkách, datové zásuvka pro televize, satelit, data v každé obytné místnosti, silnoproudou i slaboproudou elektroinstalaci včetně domovních telefonů a zvonků.

BYTOVÝ DŮM TETÍNSKÁ, PRAHA 5 - Radlická

  • Realizovali jsme elektroinstalaci v bytovém domě "Tetínská", který obsahoval 22 nových bytů.  Součástí dodávky byly instalace slaboproudých, silnoproudých rozvodů, včetně přípravy na klimatizaci v bytech v poslením patře.

ŘEPKOVÉ POLE, PRAHA 5 - Slivenec

  • Realizovali jsme zakázky elektroinstalace v obytné čtvrti Řepkové Pole, Praha 5 - Slivenec. Součástí dodávky byly instalace slaboproudých, silnoproudých rozvodů a hromosvodových systémů. V rámci tohoto projektu byla provedena veškerá elektroinstalace v 74 rodinných domech, dalších 21 domů je ve výstavbě k plné spokojenosti zadavatele – developerské společnosti Abbey.

ZADNÍ ZBOROVICE - Osvětlení venkovního hřiště

  • Věnujeme se i malým projektům jako je venkovní osvětlení a bezpečnostní systém na Sportovním hřiští v Zadních Zborovicích.

OKRESNÍ SOUD - Praha Východ

  • Zrealizovali jsme časově náročnou rekonstrukci Okresního soudu v Praze, kdy docházelo k rekontrukci celé budovy Soudu v jedné etapě. Součástí realizace byla velká protipožární opatření, silná síť slaboproudých obvodů.

 

Jsme partnerem Nadačního fondu Kapka naděje 2018-2020

V rámci projektu O Kapku lepší Vánoce jsme opětovně podpořili projekty, které pomáhají tam, kde je to skutečně potřeba. Celkem se darovalo 519 400 Kč, které se rozdělí na výzkum a rozvoj znalosti o leukémii, nákup přístroje pro snížení rizika infekce a také na tábor pro nemocné děti, na kterém mohou nemocné děti také zažít nezapomenutelné letní aktivity.
​Jsme rádi, že jsme se mohli zapojit a pomoci tak nemocným v nelehké životní situaci zažít tak to pravé kouzlo Vánoc.

Image

Image